Apartmán U Kučerů

Pár metrů od pláže na konci malé rybářské vesničky La Ciaccia se nachází náš letní příbytek. Jedná se o prostorný apartmán pro 5 osob 3+kk se dvěma koupelnami. Jeden dětský pokoj se třemi lůžky, ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou, obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči, kuchyň s jídelnou. Vše je kompletně vybavené. Naleznete zde i příjemné detaily navíc, jako například stolní hry, pastelky, papíry, knížky, pračku…
Apartmán je přízemní, díky čemuž disponuje malou zahrádkou, venkovním posezením, prostornou verandou. To jistě ocení každý, kdo rád tráví den venku.  Zahrádka je osázená květinami, keři, stromky, pro děti zde naleznete pískoviště, houpačku,  prostor pro malý bazének pro nejmenší. K dispozici jsou hračky pro děti, hry, odrážedlo pro nejmenší, dětská postýlka…
K apartmánu náleží parkovací místo na ohraničeném parkovišti a zadní veranda k parkování kol, kočárků, sušení prádla apod.

Apartmán U Kučerů: Via dei Navigatori, La Ciaccia

40°54’53.8″N 8°46’27.6″E

Poloha googlemaps

 
Krátké video:

Video apartman 2017 ke stažení

 
 https://youtu.be/FjHkQrxAcho odkaz youtube

Ceny jsou za celý objekt : apartmán –  5-7 osob

Delší pobyty – 3 až 4 týdny individuální dohoda. Mimosezona listopad-duben individuální zvýhodněné ceny po domluvě. I v ostatních měsících má Sardinie své kouzlo, zpáteční letenky je možné sehnat za 2.000 – 3000 Kč, pokud jsou objednávány s předstihem.

Apartmán U Kučerů

Květen – Prodlužte si léto 10.000 Kč / týden Už v květnu se pohybují teploty na Sardinii kolem 20-30°C a komu nevadí chladnější moře, ocení příjemné podmínky k výletům do hor a za památkami.
Červen 16.500 Kč/týden 30.000 Kč/2 týdny Červen je ideální na letní dovolenou u moře pro ty, kdo hledají klid mimo hlavní sezónu.
Červenec 25.000/týden 45.000/2 týdny Červenec je vhodný pro rodiny s dětmi školou povinnými. Jedná se již o hlavní sezónu, ale bývá o něco klidnější než srpen, kdy vrcholí hlavní sezóna Italům.
Srpen 25.000/týden 45.000/2 týdny Srpen je nejrušnějším a nejteplejším měsícem, který ocení hlavně ti, kdo mají rádi noční život, festivaly, kulturní akce, koncerty apod.
Září 16.500/týden 30.000/2 týdny Ještě v září teploty většinou neklesají pod 30 stupňů a moře je krásně teplé. Ideální podmínky pro toho, kdo se ještě nechce loučit s létem.
Říjen – Babí léto u moře 10.000Kč/týden I v říjnu se teploty pohybují mezi 20°C a 30°C a umožňují tak koupání v moři. Zároveň je počasí příznivé na turistiku a poznávání krás ostrova.