Z letiště, trajektu

 

Adresa našeho apartmánu je:

Via dei Navigatori, 1212, 07039 La Ciaccia SS, Itálie

Souřadnice:

40°54’55.1″N 8°46’26.3″E

 

Z letiště u Alghera jsou dvě možnosti cesty – přes Sassari (mírně kratší, ale vede přes hlavní město severu, nedoporučuji bez navigace), nebo přes Porto Torres po pobřeží (o cca 15km delší, ale vede mimo velká města, lze  bez navigace pouze podle ukazatelů)

Z letiště se vydáte směrem na Porto Torres, kde pokračujete podle ukazatelů na Santa Teresa di Gallura a Castelsardo. Jakmile takto objedet Porto Torres, jedete stále rovně bez jakéhokoliv odbočení asi 50km na Castelsardo. Přibližně 10km před Castelsardem narazíte v kopcích na odbočku doprava na Santa Teresa, zde odbočíte a po asi 15  km odbočíte doleva na Valledoria/La Mudizza. Vesnici La Mudizza projedete po hlavní silnici až narazíte na kruhový kostelík a u něj odbočku vlevo na La Ciaccia. Přijedete do La Ciaccia touto cestou zezadu. Náš apartmán se nachází na konci vesnice – projedete do vesnice na hlavní ulici a první odbočka dolů k moři je už naše ulice. Sjedete do ulice, minete první dům a uvidíte odbočku doleva k bráně na parkoviště – na boku žlutého domu po levé straně uvidíte nápis ARA Construzioni a projedete kolem něj dozadu na parkoviště. Náš apartmán je druhý odspodu od moře, parkovací místo označeno číslem 11.

Cesta od trajektu

Z přístavu (obou – Olbie i Golfo Aranci) se vydejte na Tempio Pausania, Telti, Calangianus. Vše projeďte rovno po hlavní směrem na Sassari. Sjeďte na odbočce na Perfugas, ale ještě před ním se vydejte doprava na Santa Maria Coghinas – Valledoria. Pokračujte do Valledorie a projeďte ji stále po hlavní na Castelsardo. Cca po 1 km za Valledorií už uvidíte odbočku na La Ciaccia. Náš apartmán se nachází na konci vesnice – projedete vesnici po hlavní a poslední odbočka doprava je naše ulice. Dále viz. Cesta z letiště.