Domek U Kučerů

Po pěti letech s naším apartmánem jsme se rozhodli rozšířit (rozšířili jsme i vlastní rodinu o nového člena, tak to chce větší prostory :). Pro větší rodiny, skupiny rodin, nebo jen ty co touží po větším prostoru jsme pořídili domek pár kroků od apartmánu.

Nachází se na konci vesnice s výhledem do okolních kopců a na moře. V domku jsou k dispozici dvě ložnice v patře, velký pokoj (dětské doupě) v suterénu, v přízemí obývací pokoj s kuchyní a koupelna. Další koupelna je pak také v prvním patře u ložnic. Venkovní prostor poskytuje dvě kryté verandy, venkovní gril a sprchu. Nachází se zde houpací sítě k odpočinku, dětská skluzavka a spousta drobností, které stále přibývají 🙂

Květen – Prodlužte si léto    12.000 Kč / týden Už v květnu se pohybují teploty na Sardinii kolem 30°C a komu nevadí chladnější moře, ocení příjemné podmínky k výletům do hor a za památkami.
Červen 20.000 Kč/týden 35.000 Kč/2 týdny Červen je ideální na letní dovolenou u moře pro ty, kdo hledají klid mimo hlavní sezónu.
Červenec 32.000/týden 59.000/2 týdny Červenec je vhodný pro rodiny s dětmi školou povinnými. Jedná se již o hlavní sezónu, ale bývá o něco klidnější než srpen, kdy vrcholí hlavní sezóna Italům.
Srpen 32.000/týden 59.000/2 týdny Srpen je nejrušnějším a nejteplejším měsícem, který ocení hlavně ti, kdo mají rádi noční život, festivaly, kulturní akce, koncerty apod.
Září 20.000/týden 35.000/2 týdny Ještě v září teploty většinou neklesají pod 30 stupňů a moře je krásně teplé. Ideální podmínky pro toho, kdo se ještě nechce loučit s létem.
Říjen – Babí léto u moře 12.000Kč/týden I v říjnu se teploty pohybují mezi 20°C a 30°C a umožňují tak koupání v moři. Zároveň je počasí příznivé na turistiku a poznávání krás ostrova.

 

Video: https://youtu.be/MerCfyNZ0j0