Podmínky ubytování

Pokud Vás náš apartmán zaujal, neváhejte mě zcela nezávazně kontaktovat pro bližší informace a upřesnění termínu.
Při objednání Vás požádáme o rezervační zálohu ve výši 20% a zablokujeme Vám termín v našem kalendáři.
Co se týče dodatečných poplatků a nákladů s bydlením:
– Platby na místě – taxy a energie jsou zahrnuty v ceně
– Úklid – dáváme možnost aby si návštěvník po sobě uklidil sám a ušetřil tak na poplatku za úklid. Závěrečný úklid je možné domluvit, částka za úklid je 50 Eur. Pokud by došlo ke stížnosti navazujícího pobytu na nepořádek a potvrzení fotografickou dokumentací, bude úklid úklidovou firmou zorganizován dodatečně a požadována úhrada. Spoléháme se na slušnost a solidnost našich nájemníků. Při vyšším počtu návštěvníků, prosím o využití úklidové služby.
– Povlečení – v apartmánu je povlečení a pračka. Návštěvník si vezme čisté povlečení a špinavé na oplátku vypere (prací prostředky jsou u prádla). Při odjezdu své špinavé dá do koše na špinavé. Pokud někdo pojede autem, může si vzít samozřejmě svoje a tím si to zjednodušit. Na vedlejší ulici se nachází prádelna, kde je možné nechat prádlo vyprat, ovšem cena za vyprání ložního prádla pro 5 osob je 50 Eur…
– Pes je povolen, samozřejmě počítáme se slušností a soudností nájemníků, aby s sebou nebrali psa, který má ničící sklony a také po pejskovi dostatečně uklidí.
– Internet zaveden není, je dostupný běžně ve všech restauračních zařízeních, na barech atd.
– Klimatizace v apartmánu je v ceně, prosím o uvážené používání.
– Nástup a odjezd je řešen vždy individuálně, dny příjezdu také. Většinově to bývá sobota a úterý.
– Je možné zamluvit i méně dní než týden, cena je pak individuální podle konkrétního termínu. Při delších pobytech 3 týdny a více je cena také individuální.
– Veškeré detailní bližší informace (třídění odpadu, fungování spotřebičů atp.) jsou zapsány a zavěšeny na síti v obývacím pokoji.
-číslo účtu pro platby ubytování:

1297048076/3030            Sardinie apartmán

1297048148/3030            Sardinie domek

do zprávy napište jméno a datum pobytu