Podmínky ubytování

Pokud Vás naše ubytování zaujalo, neváhejte mě zcela nezávazně kontaktovat pro bližší informace a upřesnění termínu.
Při objednání Vás požádáme o rezervační zálohu ve výši 20% a zablokujeme Vám termín v našem kalendáři.
Co se týče dodatečných poplatků a nákladů s bydlením:
– Platby na místě – taxy a energie jsou zahrnuty v ceně
Úklid – dáváme možnost aby si návštěvník po sobě uklidil sám a ušetřil tak na poplatku za úklid. Závěrečný úklid je možné domluvit, částka za úklid je podle ubytování 50-70 Eur. Pokud by došlo ke stížnosti navazujícího pobytu na nepořádek a potvrzení fotografickou dokumentací, bude úklid úklidovou firmou zorganizován dodatečně a požadována úhrada. Spoléháme se na slušnost a solidnost našich nájemníků. Při vyšším počtu návštěvníků, prosím o využití úklidové služby. Na úklid počítejte cca půl dne.
Povlečení – v ubytování máme k dispozici povlečení a pračku. V případě že nemáte objednán závěrečný úklid, při odjezdu je třeba prádlo vyprat a pověsit. Pokud to čas odjezdu neumožňuje je třeba objednat závěrečný úklid. Před odjezdem dejte prádlo do pračky prát, úklidová služba jej pak pověsí.
Pokud někdo pojede autem, může si vzít samozřejmě svoje a tím si to zjednodušit.
Je možné objednat si prací servis a nechat si prádlo vyprat, cena za povlečení/osoba je 15eur.
– Pes je povolen, samozřejmě počítáme se slušností a soudností nájemníků, aby s sebou nebrali psa, který má ničící sklony a také po pejskovi dostatečně uklidí.
Internet  je dostupný ve všech našich ubytováních. Stabilita připojení na Sardinii může kolísat.
Klimatizace na ubytováních je v ceně, prosíme o uvážené používání.
Nástup a odjezd je řešen vždy individuálně podle obsazenosti a letů.
– Je možné zamluvit i méně či více dní než týden, cena je pak individuální podle konkrétního termínu. Při delších pobytech 3 týdny a více je cena také individuální.
– Veškeré detailní bližší informace (třídění odpadu, fungování spotřebičů atp.) jsou zapsány v manuálech k ubytování, který od nás dostanete k dispozici a zároveň jsou k dispozici v ubytovacích jednotkách.
-číslo účtu pro platby ubytování:

1297048148/3030

do zprávy napište jméno, datum pobytu a ubytovací jednotku