Podmínky ubytování

Pokud Vás náš apartmán zaujal, neváhejte mě zcela nezávazně kontaktovat pro bližší informace a upřesnění termínu.
Při objednání Vás požádáme o rezervační zálohu ve výši 20% a zablokujeme Vám termín v našem kalendáři.
Co se týče dodatečných poplatků a nákladů s bydlením:
– Platby na místě – taxy a energie jsou zahrnuty v ceně
– Úklid – dáváme možnost aby si návštěvník po sobě uklidil sám a ušetřil tak na poplatku za úklid. Závěrečný úklid je možné domluvit, částka za úklid je 50 Eur. Pokud by došlo ke stížnosti navazujícího pobytu na nepořádek a potvrzení fotografickou dokumentací, bude úklid úklidovou firmou zorganizován dodatečně a požadována úhrada. Spoléháme se na slušnost a solidnost našich nájemníků. Při vyšším počtu návštěvníků, prosím o využití úklidové služby.
– Povlečení – v apartmánu je povlečení a pračka. Návštěvník si vezme čisté povlečení a špinavé na oplátku vypere (prací prostředky jsou u prádla). Při odjezdu své špinavé dá do koše na špinavé. Pokud někdo pojede autem, může si vzít samozřejmě svoje. Na vedlejší ulici se nachází prádelna, kde je možné nechat prádlo vyprat, ovšem cena za vyprání ložního prádla pro 5 osob je 50 Eur…
– Pes je povolen, samozřejmě počítáme se slušností a soudností nájemníků, aby s sebou nebrali psa, který má ničící sklony a také po pejskovi dostatečně uklidí.
– Internet bohužel zatím není, je to v řešení
– Klimatizace v apartmánu je v ceně, prosím o uvážené používání.
– Nástup a odjezd je řešen vždy individuálně, dny příjezdu také.
– Je možné zamluvit i méně dní než týden, cena je pak individuální podle konkrétního termínu. Při delších pobytech 3 týdny a více je cena také individuální.
– Veškeré detailní bližší informace (třídění odpadu, fungování spotřebičů atp.) jsou zapsány a zavěšeny na síti v obývacím pokoji.
-číslo účtu pro platby ubytování:

1297048076/3030

do zprávy napište jméno a datum pobytu