Nejbližší pláže

Pláž nacházející se bezprostředně pod domem v La Ciaccia je smíšená – písek, kámen. Ve vodě je dno tvořeno velkými kamennými platy, které vytvářejí brouzdaliště. Děti ocení vyhřátou vodu a množství rybek a dalších mořských živočichů, ale dále od břehu pozor na výskyt ježků. Pláž není nijak vyjímečná, ale svou blízkostí je příjemná ke krátkým koupelím či procházkám k vodě.  Typicky azurové barvy vody pak najdete kousek od domu jak na písečné pláži. Různé části této přes 10 km dlouhé pláže mají odlišný charakter jak co do barvy a jemnosti písku, příkrosti vstupu do vody, tak i vzhledu okolí. Vesnička La Ciaccia se nachází na jižním konci této dlouhé pláže. Směrem na sever od apartmánu jsou tedy pláže postupně širší a písek jemnější, naopak směrem na jih se dostanete mezi útesy, skály a malé schované pláže, pobřeží je zde výborné pro potápění a šnorchlování.

Ubytování na San Pietro a mare se nachází přímo u široké písečné pláže, kde se nachází také delta řeky protékající údolím. Vytvaří kouzelná zákoutí a možnost koupání pro malé děti při velkých vlnách na moři. Podél pláže směrem na jih vede dřevěná promenáda a kousek za ní se nachází místo, kam se vlévá malý potůček – ideální místo pro stavění hradů, přehrad atp. Na severní stranu je možné dojít k místům písečných dun porostlých chráněnou florou a lze zde pozorovat rozmanitou škálu ptáků – občas je možné zahlédnout i plameňáka.

Domek na Costa paradiso je zasazen do prostředí přírodní rezervace ve skalách. Pobřeží je zde tvořeno pískovcovými útesy, mezi kterými se nachází také jedna písečná pláž. Další jsou dostupné cca 15 minut autem. Skalnaté pobřeží je protkáno cestičkami nabízející opravdu úchvatné scenérie, koupání ve skalách je krásné četnými zákoutími  a výborné pro šnorchlování.