Nejbližší pláže

Pláž nacházející se bezprostředně pod apartmánem je smíšená – písek, kámen. Ve vodě je dno tvořeno velkými kamennými platy, které vytvářejí brouzdaliště. Děti ocení vyhřátou vodu a množství rybek a dalších mořských živočichů, ale dále od břehu pozor na výskyt ježků. Pláž není nijak vyjímečná, ale svou blízkostí je příjemná ke krátkým koupelím či procházkám k vodě.  Typicky azurové barvy vody pak najdete kousek od apartmánu jak na písečné pláži, tak pod útesy směrem ke Castelsardu.

Na začátku obce – asi 500m od apartmánu začíná několik kilometrů dlouhá písečná pláž. Různé části této přes 10 km dlouhé pláže mají odlišný charakter jak co do barvy a jemnosti písku, příkrosti vstupu do vody, tak i vzhledu okolí. Tato dlouhá pláž se vyznačuje častým výskytem velkých vln.

Vesnička La Ciaccia se nachází na jižním konci této dlouhé pláže. Směrem na sever od apartmánu jsou tedy pláže postupně širší a písek jemnější, naopak směrem na jih se dostanete mezi útesy, skály a malé schované pláže, pobřeží je zde výborné pro potápění a šnorchlování.