Dům San Pietro

Tento rok rozšiřujeme nabídku o prostorné ubytovaní pro velké skupiny. Dům nám učaroval jak velikostí a vzhledem, tak úžasnou pozicí jen pár metrů od krásné písečné pláže San Pietro a mare. Dům je zasazen do půvabného piniového lesíku a velké zahrady, čímž je zajištěno soukromí a příjemný stín.

V tuto chvíli je dům dispozičně rozdělen na horní apartmán s dvěma velkými ložnicemi a jednou malou. V jedné velké ložnici je pět lůžek, ve druhé také pět lůžek a v malé dvě. Celková kapacita horního apartmánu je tak 12 osob (5+5+2).

Dále je v tuto chvíli v přízemí jeden apartmán s ložnicí s manželskou postelí a malý pokojík s dvojlůžkem ode zdi ke zdi.

Vedle přízemního apartmánu se nachází studio – velká místnost s prostorem ke hraní, relaxaci, s polštáři a postelemi ke spaní i sezení (max. 6). Ideální k pořádání kurzů, společenských aktivit, hraní dětí. Disponuje vlastní kuchyní a sociálním zařízením. 

Cena za velký apartmán v sezóně 47.000Kč/týden, za malý pak 30.000Kč/týden/jedna rodina(max. 4 osoby).  Cena za studio na dotaz (dle využití a počtu osob).

Cena v mimosezoně po domluvě.

Dům San Pietro a mare: Via Ficchi d’India, Valledoria

40°55’42.5″N 8°48’20.0″E

Poloha googlemaps