Dům San Pietro

Tento rok rozšiřujeme nabídku o prostorné ubytovaní pro velké skupiny. Dům nám učaroval jak velikostí a vzhledem, tak úžasnou pozicí jen pár metrů od krásné písečné pláže San Pietro a mare. Dům je zasazen do půvabného piniového lesíku a velké zahrady, čímž je zajištěno soukromí a příjemný stín.

V zimě máme v plánu provádět úpravy, tak dávám prozatím k dispozici pár fotek stávajícího stavu horního patra.

V tuto chvíli je dům dispozičně jak je vidět na fotografiích rozdělen na horní apartmán s dvěma velkými ložnicemi a jednou malou. V jedné velké ložnici jsou čtyři lůžka, ve druhé tři a v malé dvě. Zde máme v plánu provést úpravy tak, že v jedné velké ložnici bude dvoulůžko a patrová postel s výsuvem pro jednu rodinu, ve druhé velké ložnici patrová postel se spodním dvoulůžkem a jednolůžko pro druhou rodinu. V malé ložnici by pak byla patrová postel s výsuvem pro tři. Celková kapacita horního apartmánu tak bude 12 osob (5+4+3)

Dále je v tuto chvíli v přízemí jeden apartmán s ložnicí s manželskou postelí a pokojík s patrovou postelí. Zde budou v obou pokojích dvojlůžka. Vedle něj se potom nachází prostorný sklad a garáž. Zde máme v plánu ze skladu s garáží vybudovat velkou hernu s volným prostorem ke hraní, relaxaci, s polštáři a volně loženými matracemi. Fotky zatím nejsou k dispozici, doplníme v průběhu jara.

Cena za velký apartmán v sezóně 45.000Kč/týden, za malý pak 25.000Kč/týden/jedna rodina(max.5osob). Pokud by byla herna u malého apartmánu využita ke spaní, pak bude nastavena cena za další osoby (nad 5osob) 3.000Kč/týden /osoba

Cena v mimosezoně po domluvě