Dům San Pietro

Od roku 2022 rozšiřujeme nabídku o prostorné ubytovaní pro velké skupiny. Dům nám učaroval jak velikostí a vzhledem, tak úžasnou pozicí jen pár metrů od krásné písečné pláže San Pietro a mare. Dům je zasazen do půvabného piniového lesíku a velké zahrady, čímž je zajištěno soukromí a příjemný stín.

Nabízí tři samostatné jednotky s vlastními vstupy, vlastní částí zahrady a posezením. Je to v polozapuštěném přízemí malý apartmán a studio, ve vyvýšeném přízemí velký apartmán a v prvním patře maxi apartmán.

Velký apartmán disponuje dvěma velkými ložnicemi a jednou malou. V jedné velké ložnici je pět lůžek, ve druhé také pět lůžek a v malé dvě. Celková kapacita horního apartmánu je tak 12 osob (5+5+2).

Malý apartmán má dvě ložnice – jedna s manželskou postelí a malý pokojík s dvojlůžkem 140cm ode zdi ke zdi. Kapacita malého apartmánu je tak 4 osoby.

Vedle malého apartmánu se nachází studio – velká místnost s prostorem ke hraní, relaxaci, s polštáři a postelemi ke spaní i sezení (max. 6). Ideální k pořádání kurzů, společenských aktivit, hraní dětí. Disponuje vlastní kuchyní a sociálním zařízením. 

Maxi apartmán je prostorné ubytování se čtyřmi ložnicemi, třemi koupelnami, prostorným obývacím pokojem, samostatnou kuchyní s jídelnou. Z obývacího pokoje, dvou ložnic a kuchyně je vstup na obrovskou terasu s výhledem na moře, ze které vedou schody na solárium na střeše domu. Apartmán má vlastní vstup z druhé strany domu přes vlastní část zahrady s venkovním sprchou a zděným grilem. V pokojích jsou manželské postele + rozkládací postele pro přistýlky pro děti. Pohodlně se vejdou tři rodiny. Fotky jsou v tuto chvíli provizorní – je to čerstvý přírůstek a fotili jsme zazimované :).

Malý apartmán
červenec, srpen – 30.000Kč/týden
červen, září – 20.000Kč/týden
květen, říjen – 15.000Kč/týden
ostatní měsíce – 6.000Kč/týden

Velký apartmán
červenec, srpen – 47.000Kč/týden
červen, září – 35.000Kč/týden
květen, říjen – 25.000Kč/týden
ostatní měsíce – 10.000Kč/týden

Maxi apartmán
červenec, srpen – 55.000Kč/týden
červen, září – 42.000Kč/týden
květen, říjen – 30.000Kč/týden
ostatní měsíce – 15.000Kč/týden

Studio
Po domluvě podle využití, počtu osob atp.

Dům San Pietro a mare: Via Ficchi d’India, Valledoria

40°55’42.5″N 8°48’20.0″E

Poloha googlemaps

 

Velký apartmán

Malý apartmán

Studio

Maxi apartmán

Dům a okolí