Dům San Pietro

Od roku 2022 rozšiřujeme nabídku o prostorné ubytovaní pro velké skupiny. Dům nám učaroval jak velikostí a vzhledem, tak úžasnou pozicí jen pár metrů od krásné písečné pláže San Pietro a mare. Dům je zasazen do půvabného piniového lesíku a velké zahrady, čímž je zajištěno soukromí a příjemný stín. V horním patře bydlíme my – majitelé a tak jsme schopni se o vás postarat a pomoci se vším, co bude potřeba.

Dům nabízí dvě samostatné jednotky s vlastními vstupy, vlastní částí zahrady a posezením. Je to v polozapuštěném přízemí malý apartmán a studio, ve vyvýšeném přízemí velký apartmán.

Velký apartmán disponuje dvěma velkými ložnicemi a jednou malou. V jedné velké ložnici se nachází dvě jednolůžka a patrová postel pro až 3 děti, ve druhé jedno dvojlůžko a patrová postel pro až 3 děti a v malé dvě jednolůžka. Celková kapacita horního apartmánu je tak 12 osob (5+5+2). K dispozici je prostorný obývací pokoj s kuchyní a dvě koupelny – každá obsahuje sociální zařízení  a sprchový kout. V jedné z koupelen je pračka.  V kuchyni je k dispozici myčka nádobí.

Malý apartmán má dvě ložnice – jedna s manželskou postelí a malý pokojík s dvojlůžkem 140cm ode zdi ke zdi. Kapacita malého apartmánu je tak 4 osoby. V obývací kuchyni je k dispozici myčka a pračka, v koupelně je sprchový kout.

Vedle malého apartmánu se nachází studio – velká místnost s prostorem ke hraní, relaxaci, s polštáři a postelemi ke spaní  (maximálně 4 osoby) i sezení. Ideální k pořádání kurzů, společenských aktivit, hraní dětí. Disponuje vlastní kuchyní a sociálním zařízením.  

Velký apartmán
červenec, srpen – 47.000Kč/týden
červen, září – 35.000Kč/týden
květen, říjen – 25.000Kč/týden
ostatní měsíce – 10.000Kč/týden

Cena je uvedena za ubytování pro maximálně 10 osob. Více osob je za příplatek, cena na dotaz.  K cenám budou připočítány náklady na úklid ve výši 2.000,- Kč.

Malý apartmán
červenec, srpen – 30.000Kč/týden
červen, září – 20.000Kč/týden
květen, říjen – 15.000Kč/týden
ostatní měsíce – 6.000Kč/týden

K cenám budou připočítány náklady na úklid ve výši 1.500,- Kč.

Studio
Po domluvě podle využití, počtu osob atp.

 

Dům San Pietro a mare: Via Ficchi d’India, Valledoria

40°55’42.5″N 8°48’20.0″E

Poloha googlemaps

 

Velký apartmán

Malý apartmán

Studio

Dům a okolí