Dům San Pietro

Tento rok rozšiřujeme nabídku o prostorné ubytovaní pro velké skupiny. Dům nám učaroval jak velikostí a vzhledem, tak úžasnou pozicí jen pár metrů od krásné písečné pláže San Pietro a mare. Dům je zasazen do půvabného piniového lesíku a velké zahrady, čímž je zajištěno soukromí a příjemný stín.

K dispozici jsou fotky horního apartmánu, spodního apartmánu, společenská místnost u spodního apartmánu je ještě v procesu dokončování.

V tuto chvíli je dům dispozičně rozdělen na horní apartmán s dvěma velkými ložnicemi a jednou malou. V jedné velké ložnici je pět lůžek, ve druhé také pět lůžek a v malé dvě. Celková kapacita horního apartmánu je tak 10 osob (5+5+2)

Dále je v tuto chvíli v přízemí jeden apartmán s ložnicí s manželskou postelí a malý pokojík s dvojlůžkem ode zdi ke zdi. K přízemnímu apartmánu náleží velká místnost s volným prostorem ke hraní, relaxaci, s polštáři a volně loženými matracemi. Ideální k pořádání kurzů, společenských aktivit, hraní dětí. Disponuje vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Fotky místnosti zatím nejsou k dispozici, v tuto chvíli je v průběhu dokončování.

Cena za velký apartmán v sezóně 45.000Kč/týden, za malý pak 25.000Kč/týden/jedna rodina(max.5osob). Pokud by byla herna u malého apartmánu využita ke spaní, pak bude nastavena cena za další osoby (nad 5osob) 3.000Kč/týden /osoba

Cena v mimosezoně po domluvě

Dům San Pietro a mare: Via Ficchi d’India, Valledoria

40°55’42.5″N 8°48’20.0″E

Poloha googlemaps