Nemovitosti k prodeji

Stále častěji se mi ozýváte ohledně pořízení vlastního bydlení na Sardinii a mnohým už jsem během posledních dvou let pomohla si svůj sen splnit. Vzhledem k opravdu velkému zájmu jsem se rozhodla pár vybraných nemovitostí jako takovou ochutnávku zveřejnit na našich stránkách, aby jste se mohli podívat.

Pokud víte, co konkrétně hledáte – velikost, pozice, cena, typ…, nachystám možnosti odpovídající vašim požadavkům. Samozřejmě pokud o koupi něčeho vlastního uvažujete, nejlepší cestou je přijet za mnou na Sardinii a podívat se osobně na aktuální možnosti. Mnohdy se zajímavé věci objeví jen na chvíli a je třeba být na místě a rychle jednat 🙂

Primárně prodeji realit jsou pak určeny mé stránky jitulik.cz

 

Costa paradiso, 3+kk, 210.000 Eur

Tento domek v přírodní rezervaci na Costa paradiso je zasazen do opravdu pohádkového prostředí. Nachází se v klidné části, je součástí malého komplexu osmi jednotek, které jsou velmi citlivě zakomponované do přírody a disponují společným prostorem s bazénem, vířivkou, venkovními sprchami a relaxační zónou s krásným výhledem na moře. 

 

 

Isola Rossa, 5+kk, 2 koupelny, 165.000 Eur

 

Mutiggioni, 2+kk, 80.000 Eur

Tento apartmán se nachází ve vesničce v kopcích cca 4km od moře s krásnými výhledy do údolí a na moře. Jedná se o plně vybavenou novou výstavbu, součástí je také parkovací místo.

  • 2 pokoje
  • 1 koupelna
  • Krytá terasa
  • 50m2
  • parkovací místo

Badesi, 3+kk, součástí malého komplexu s bazénem, 125.000 Eur

Apartmán 3+kk v malém komplexu Li Pinnetti, který je složen z 12ti jednotek pro které je k dispozici společný bazén a venkovní prostory zahrady. Apartmán má samostatný vstup venkovním schodištěm vedoucím na terasu s výhledem na moře.